Biuletyn Informacji Publicznej
Ładuję
     
Statystyka
Ilość odwiedzin: 6306658
Aktualizacja: 31-05-2021
Przedszkole nr 23

 

Przedszkole zlokalizowane jest w centrum miasta pomiędzy ul. Płk. Dąbka i ul. Robotniczą na południe od ul. Pionierskiej. Mieści się w wolno stojącym budynku dwukondygnacyjnym. Sale dydaktyczne są wielofunkcyjne, duże, jasne, dostosowane do potrzeb i możliwości dzieci w wieku przedszkolnym. Przy każdej z sal jest łazienka. Na parterze usytuowana jest sala ruchu ze sprzętem i urządzeniami do ćwiczeń gimnastycznych, zajęć rytmicznych i gimnastyki korekcyjnej. Teren wokół przedszkola jest przestronny, okolony żywopłotem, podzielony na place zabaw dla poszczególnych grup wiekowych.

Do naszej placówki uczęszcza około 135 dzieci w wieku od 3 – 6 lat, które są podzielone na 6 oddziałów. 

Pracy przedszkola przyświeca motto: „Czas spędzony z Twoim dzieckiem nigdy nie jest czasem zmarnowanym”. Proponowana oferta programowa jest zróżnicowana i dostosowana do aktualnych potrzeb. Nasznym celem jest wsparcie całościowego rozwoju dziecka. Wsparcie to realizowane jest przez proces opieki, wychowania i nauczania – uczenia się, co umożliwia dziecku odkrywanie własnych możliwości, sensu działania i gromadzenie doświadczeń na drodze prowadzącej do prawdy, dobra i piękna. 

Aby efektywnie wspomagać rozwój dzieci zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę. Wszystkie nauczycielki posiadają wykształcenie pedagogiczne, a dodatkowo uprawnienia w zakresie terapii pedagogicznej, logopedii, gimnastyki korekcyjnej, rytmiki oraz języka angielskiego. Cały czas kadra doskonali swój warsztat pracy, uczestnicząc w prelekcjach, warsztatach i kursach metodycznych.

 

Placówka nasza czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 5:30 do 16:30.

 

Data publikacji: 23-09-2019
Data modyfikacji: 23-09-2019
Ilość wyświetleń: 24670
Historia zmian
Pdf
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ